Pieśń Persefony

Jesteśmy matkami i córkami. Jesteśmy żywe, zmysłowe, cielesne. W ciągłej podróży między Cieniem a Światłem. Jak srebrny księżyc. Jednocześnie ziemskie i mistyczne. Liryczne i ciche. Jak srebro i perły.

Kolekcja Pieśń Persefony to opowieść o cykliczności. Córka Demeter, bogini, która kiedyś miała na imię Kora, zeszła do podziemi i teraz wraca do matki, na powierzchnię Ziemi, do Słońca i śpiewa z radości. To powrót Bogini. Powrót do zmysłów i czucia. Od teraz życie Persefony będzie toczyło się w rytmach i cyklach, tak jak życie każdej kobiety na Ziemi.

Kolekcja Pieśń Persefony mówi: doświadczaj, wróć do siebie, do swojego ciała, do odczuwania wszystkimi zmysłami, jesteś żywa, jesteś cykliczna, jesteś. To kolekcja, która przypomina o ciele i naturze. Powstała ze skarbów Ziemi i Wody – srebra i pereł. Po to, by wyrazić wdzięczność dla naszych ciał, które pozwalają nam czuć i doświadczać.

Gdyby muszla nie została zraniona, piasek nie miałby się jak do niej dostać i perła nie mogłaby powstać. Każda perła jest więc historią uzdrowienia. To potężny kobiecy symbol, który mówi jednocześnie o wytrwałości i delikatności. Która perła woła Cię najbardziej? Eclipse? Rytmy? Córka Ziemi? Niech zawsze koi Twoje zmysły.

-10% zniżki na pierwsze zakupy

Raz w miesiącu będę się dzielić z Tobą ciekawą historią z mojego warsztatu.

Dowiesz się jak pracuje, jakie mam plany, w jakich projektach biorę udział.

W mejlu wysyłam Ci kod zniżkowy . Dziękuję, że tu jesteś.