O mnie

Przez dużą część mojego życia, podążałam oczywistą ścieżką dla dziewczyny z małego miasta. Studia w dużym mieście, stabilna, bezpieczna praca w korporacyjnym środowisku… Do czasu kiedy tłumiona chęć tworzenia i bunt przeciwko schematom zaczęły domagać się większej przestrzeni w moim życiu. Tą przestrzenią został mój warsztat, w którym staram się pogodzić stare z nowym, przeszłość z przyszłością, krzyk artysty ze skromnością, ekspresję z minimalizmem, elegancję z ekstrawagancją. Z takiego połączenia powstaje moja biżuteria.

Chcę pokazać Ci moją radość i szczęście, gdy mogę tworzyć nieoczywiste formy i kształty. Moja biżuteria jest osobistą historią o tym, jak pewnego dnia pozwoliłam rozpalić ogień. Chciałabym, żebyś stała się jej częścią, nosząc biżuterię z moich kolekcji. Każdy przedmiot to wiele godzin mojej pracy. Tworzę uniwersalne kolekcje, które sama chcę nosić, niezależnie od okazji, czy pory dnia. Moim marzeniem jest, żebyś i ty chciała je nosić i polubiła je. Dziękuję, że tu jesteś.

Zawsze pomagałam, pomagam i będę pomagać. I cieszę się przeogromnie, gdy mam ku temu jeszcze większe możliwości. Dlatego też zdecydowałam, że przeznaczam 2% ze sprzedaży moich produktów na cel lokalnie działającej fundacji. Co 3 miesiące wybiorę 2 różne fundacje, a wy zagłosujecie, na którą przeznaczymy datki. Tymi informacjami będę się z Wami dzielić na moich mediach społecznościowych (IG & FB).

-10% zniżki na pierwsze zakupy

Raz w miesiącu będę się dzielić z Tobą ciekawą historią z mojego warsztatu.

Dowiesz się jak pracuje, jakie mam plany, w jakich projektach biorę udział.

W mejlu wysyłam Ci kod zniżkowy . Dziękuję, że tu jesteś.