• BomB Ring

  420,00 
  Pierścionek BOMB to prosta, a zarazem duża geometryczna forma, która świetnie uzupełnia sportowy look. Są to dwa połączone ze sobą elementy: półkuli oraz regulowanej obrączki. Można go nosić na dwa sposoby: kulą w dół, lub w górę. Idealnie wkomponowuje się w kostki u palców. Przy wypełnieniu zamówienia, podaj proszę w notatce, jaką chcesz szerokość obrączki. Materiał to srebro próby 925. Jeśli zechcesz przygotuje go również w miedzi lub mosiądzu.
 • Commets choker

  560,00 
  Choker Commets to sztywna forma, która leży blisko szyi. Tworzy go delikatnie grubsza linia, na którą opadają koła w kształcie soczewki. Przymocowane są po przeciwstawnych stronach kolii. Kształtem dopasowują się do linii szyi. Prosta, minimalna forma, wzbogacona ciekawymi elementami. Pięknie modeluje i podkreśla. Ale to nie wszystkie jego zalety. Można go oplatać w inne łańcuszki czy naszyjniki z pereł, a przymocowane soczewki w kształcie "komet" zapewnią, że wszystko stabilnie pozostanie na swoim miejscu. Długość chokera wynosi 30cm. Możesz go odpowiednio dopasować do idealnej szerokości. Ja testowałam go głównie na sali tanecznej i sprawdził się idealnie. Materiał to srebro próby 925.
 • Elements Ring

  520,00 
  Pierścień Elements tworzą trzy żywioły: miedź (ziemia), mosiądz (ogień), srebro (powietrze). Obrączka o szerokości 18mm. jest regulowana. Na zewnątrz pierścienia znajduję się pasek miedzi (element ziemi). Miedź jako element ziemi symbolizuje naszą fizyczność, zmysłowość. Miedź oprócz jej delikatnie różowego zabarwienia, posiada także szereg właściwości prozdrowotnych. Drugi pasek to mosiądz o złotym zabarwieniu. To element ognia, który symbolizuje energię w ruchu, determinację, ale także inspiruje do działania, budzi instynkty. Od wewnątrz cała obrączka otuli Cię srebrem (próba 925). Srebro jest najbezpieczniejszym metalem, który w połączeniu ze skórą, nie wywołuje reakcji alergicznych, ale też nie odbarwia skóry. Jeśli masz ochotę na pięknie opalizujące kolory, proste połączenia i oryginalny wygląd to jest to właśnie biżuteria dla Ciebie. Jest klasyczna, zatem dopasujesz ją absolutnie do wszystkiego. Możesz w niej spać, budować zamki z piasku i wskakiwać do ciepłego letniego jeziora. Bez obaw, że coś zepsujesz 😉 Pierścień jest wykonany tradycyjnymi metodami jubilerskimi. Na całej długości jest lutowany. Jest to więc połączenie „na zawsze”. Nie kupisz go w tej cenie nigdzie indziej, ponieważ tego rodzaju obróbka wymaga wiele manualnej pracy, której żadna masowa produkcja biżuterii ze względów kosztowych, nie podejmie się. Absolutnie manualna praca od początku do końca. Ciekawy design. Trwałość. Mnóstwo energii i uwagi zamkniętej w małej formie. Gdybyś chciał(a) dopasować szerokość obrączki, przygotuję ją pod Twoje wymiary.
 • Pierścionek Pętelka to regulowana prosta linia zakończona z jednej strony pętelką, z drugiej perełką. Perła jest naturalna, słodkowodna, pochodzi z drugiego porodu perły. Szerokość pierścionka jest regulowana. Widziałam go już na wielu palcach i zawsze idealnie się dopasowuje. Możesz pobawić się jego ułożeniem na palcu. Zmieniać kierunki. Za każdym razem wygląda inaczej. Właśnie ta jego cecha stwarza niesamowite możliwości ułożeń, zwłaszcza gdy masz więcej niż jedną, tą samą sztukę na ręce. Wyglądają wtedy, jak gdyby pomiędzy palcami wiła się jakaś delikatna nić. Obłęd!